Hlavní stránka > Napsali > 2012 > Bison & Rose posílí Tvrdík a Paličková

Napsali

21. 3. 2012 | Mam.cz, str. 00, Aktuality

Bison & Rose posílí Tvrdík a Paličková

Agentura Bison & Rose rozšiřuje svůj konzultantský tým. Ze zpravodajského serveru týdeníku Euro přichází Tobiáš Tvrdík, druhou posilou je Jarmila Paličková z J&T banky. Tvrdík bude mít v agentuře na starosti především klienty z průmyslových odvětví, Paličková bude zodpovědná za klienty z oblasti finančních služeb, zdravotnictví a farmacie.

Tobiáš Tvrdík (29) působil v Euru více než pět let jako redaktor, přispěl mimo jiné k rozjezdu zpravodajského servisu Euro24. Tematicky se ve svých článcích věnoval hlavně oblasti průmyslu, energetiky a dopravy. Dlouhodobě se zaměřoval především na potenciální vstupy nových společností na burzu.

Jarmila Paličková (28) strávila profesně poslední čtyři roky ve finančních institucích, z toho tři na pozici PR specialista. Mezi klíčová témata, jimž se věnovala, patřilo investování a privátní klientela. V této oblasti spolupracovala s médii na nastavení pravidelných rubrik, editovala konkrétní texty bankovních analytiků a manažerů, podílela se na tvorbě a realizaci komunikační strategie jednotlivých produktů nebo pořádala investiční setkání s novináři i klienty.