Hlavní stránka > Napsali > 2009 > Bison & Rose propagací sportu představí „malou olympiádu“

Napsali

20. 3. 2009 | marketingovenoviny.cz, str. 00, Média

Bison & Rose propagací sportu představí „malou olympiádu“

Zapojit studenty středních škol do aktivit a soutěží propagujících sport a životní styl je novým úkolem agentury Bison & Rose. Do Libereckého kraje totiž za dva roky zavítá 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF).

EYOWF 2011 znamená pro Českou republiku největší sportovní mládežnickou akci v její historii. "Této soutěže se zúčastní v osmi druzích klasických zimních sportů téměř 1500 sportovců ze 45 zemí, proto se také nazývá malou evropskou olympiádou. Pro sportovce ve věku čtrnáct až osmnáct let však má úplně stejný význam jako ta klasická," říká předseda Českého olympijského výboru Milan Jirásek.

Agentura Bison & Rose se stala vítězem výběrového řízení na komunikaci festivalu, který pořádá Liberecký kraj v únoru 2011. "Festival neznamená pouze souboje o medaile, ale je to také společenská a kulturní událost. Kromě samotného festivalu se zaměříme na propagaci sportu, zdravého životního stylu u studentů i široké veřejnosti,“ uvádí Vladimír Zemánek z Bison & Rose. Pro školy, instituce, sportovní svazy i veřejnost již začala agentura vydávat měsíční zpravodaj. Komunikaci podporují také webové stránky http://www.eyowf2011.cz, jejichž obsahová náplň je také z dílny Bison & Rose.

K efektivnímu oslovení cílových skupin pomůže agentuře Bison & Rose unikátní výzkum agentury Factum Invenio, který proběhl na vybraných školách devíti největších měst libereckého regionu a byl zaměřený na vztah mladých lidí k pohybu, jejich volnočasovým aktivitám i na obecné podmínky ke sportu.