Setkáváme se

21. 11. 2008

Rekordní zájem o Firmu roku a Živnostníka roku

Téměř tři a půl tisíce firem a živnostníků soutěžilo o prestižní tituly Firma roku a Živnostník roku. pro podnikatele, kteří se nebojí ostré konkurence a svou nabídkou pro zákazníky jdou přímo proti proudu, jsme vyhlásili novou kategorii Byznys Rebel. Ocenění předávali šéfredaktor Hospodářských novin Petr Šimůnek, viceprezident Vodafone ČR Pavel Hlavinka a prezident Hospodářské komory Petr Kužel.  

6. 11. 2008

Vyzvali jsme podnikatele: „Ukažte na absurdity, které vám svazují ruce!“

Absurditu roku 2008 nám pomáhal hledat i ministr průmyslu a obchodu Martin Říman. Jeho tip na knihu jízd však v hlasování o nejkřiklavější podnikatelskou povinnost porazilo nařízení nakládat s vytěženou zeminou jako s odpadem.  

29. 10. 2008

Objevili jsme město, kde se nejlíp podniká

Sestavili jsme unikátní žebříček měst, v nichž jsou nejlepší podmínky pro podnikání. Zvítězil Humpolec. Město pro byznys společně s námi hledal týdeník Ekonom. Starostovi Humpolce Jiřímu Kučerovi předala cenu šéfredaktorka časopisu Eva Hanáková.  

23. 9. 2008

Bisoni v rouše beránčím aneb bylo nám 85 let

Chtěli jsme, aby 85. narozeniny Bison & Rose (tedy Jiřího Bise a Miloše Růžičky) oslavil každý, koho máme rádi, naši kamarádi, všichni, s nimiž spolupracujeme i ti, pro něž pracujeme, naši současní i bývalí kolegové, lidi z branže i ze sousedství... Přišli všichni. A tančili, když hrál Tap Tap orchestra, zpívali, když zpíval Ondřej Hejma a David Koller, jedli, co uvařili Kluci v akci, pili víno, co jsme přivezli z Vinotéky u sv. Vincenta, zkrátka bavili se až do rána.  

21. 9. 2008

Vyzvali jsme Pražany: „Pojďte se projít!“

Vítanou příležitostí vyrazit do centra metropole bez obav z dopravní zácpy se stal Evropský den bez aut. Naše pozvání přijaly tisíce obyvatel a návštěvníků hlavního města. Ulice kolem Vltavy jsme pro ně proměnili ve velkou promenádu s kulturními, sportovními i gastronomickými taháky. Příjemný den si tu mimo jiné užil i tehdejší ministr životního prostředí Martin Bursík nebo senátor Zdeněk Schwarz.  

10. 8. 2008

Korunu krále získal mistr republiky

Utkání domácí elity o to, kdo bude symbolicky kralovat českému plážovému volejbalu, uspořádala agentura USP opět ve Žlutých lázních. Titul King of the Beach vybojoval tentokrát úřadující mistr republiky v plážovém volejbale Petr Beneš. Královnou českého beachvolejbalu se stala Kristýna Kolocová, vicemistryně Evropy do 23 let a hráčka Bison Beach Volleyball Clubu.  

6. 7. 2008

Brno potřetí hlavním městem světového plážového volejbalu

Hlavními hvězdami beachvolejbalového turnaje ČSOB Penzijní fondy FIVB Challenger 2008 byli bez diskuzí brazilští volejbalisté, kteří patří k nejlepším na světě a do České republiky přijeli vůbec poprvé.Prestižní akci pořádanou již tradičně na Brněnské přehradě pak také Brazílie coby světová velmoc plážového volejbalu zcela opanovala. Brazilský pár Alison Conte Cerruti a Bernardo Wermelinger Romano ve finále porazil své krajany a odnesl si téměř stotisícovou výhru.  

29. 6. 2008

Vytvořili jsme obří arénu pro fotbalové fanoušky

Vyšli jsme vstříc všem nadšeným českým fotbalovým fanouškům - a nejen jim. Během Mistrovství Evropy 2008 jsme připravili Pražské fotbalové léto. Přímé projekce zápasů sledovaly desítky tisíc lidí přímo v centru Prahy na Václavském a Staroměstském náměstí. Na programu byla i vystoupení oblíbených zpěváků a skupin – Divokého Billa, Žlutého psa, Kamila Střihavku, Helenu Zeťovou, Terezu Kerndlovou, Aleše Brichtu a řadu dalších uváděl Martin Dejdar a Ondřej Hejma.  

7. 2. 2008

Večer s vínem a reklamou

Mimořádnou návštěvnost zaznamenal náš tradiční večer s vínem a reklamou, první v roce 2008. Kromě enologického výletu do slunné Itálie jsme viděli i přehled nejlepších reklam ze světových soutěží minulého roku a konečně i novinky z právě ukončeného finále Superbowlu.  

7. 1. 2008

Zpráva roku: Karel Gott se žení

Museli jsme tuto zprávu dopravit k milionům fanynek a fanoušků po celém světě. Uspořádali jsme proto jednu z největších tiskových konferencí jakou český showbusiness kdy zažil. Na to, proč se rozhodl ukončit svůj mládenecký život, se přišly Karla Gotta zeptat desítky novinářů. Snímky novomanželského páru se objevily ve stovkách – nejen tuzemských - medií.