Setkáváme se

2. 12. 2010

Firma roku a Živnostník roku jsou známi

Společnost Bison & Rose již popáté organizovala prestižní podnikatelské soutěže Firma roku a Živnostník roku. Během krajských kol byli vybráni jednotliví finalisté. Ze 14 finálových firem vybrala 19 členná porota první tři medailové pozice. Ze 14 živnostníků vybírala veřejnost formou SMS hlasování. Vyhlášeny byly i speciální ceny společnosti Vodafone Odpovědná firma roku, Byznys rebel roku a společnosti Mediatel Firemní web roku a Živnostenský web roku.  

2. 11. 2010

Absurditou roku 2010 je povinnost nosit na úřad dokumenty, které jsou online aktualizované

Vyhlášení Absurdity roku je již tradičně příležitostí k oznámení redukce nadbytečné byrokracie. Letošní čtvrtý ročník nebyl výjimkou. Ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek se při letošním vyhlášení totiž sám zavázal zrušit každý rok alespoň tři desítky paragrafů komplikujících podnikání.  

11. 7. 2010

Michal Bíza korunován vládcem českého beachvolejbalu, Hana Dopitová královnou

Již popáté v historii prestižního beacholejbalového turnaje King & Queen of the Beach se ve sportovním areálu Gutovka v Praze 10-Strašnicích utkalo na osm mužů a stejný počet žen o pozici nejvšestrannějšího hráče a hráčky beachvolejbalu letošního roku. Vládcem českého beachvolejbalu se stal Michal Bíza a královnou Hana Dopitová.  

28. 5. 2010

Výroční zasedání IPAN poprvé v Praze

Praha se zhostila 20. výročního setkání členů mezinárodního sdružení International Public Relations Agency Network (IPAN). Hlavním tématem setkání bylo zhodnocení vývoje národních trhů jednotlivých členů a globálních trendů komunikačního oboru. Členy IPAN jsou agentury, které se orientují především na oblast strategických konzultací, media a investor relations a na oblast public affairs.  

27. 4. 2010

Energetická bezpečnost ČR: představy vs. mýty vs. realita

První setkání energetických expertů v rámci sedmidílného seriálu Energetická bezpečnost ČR pořádaného Institutem pro veřejnou diskusi (IVD) ve spolupráci s Mezinárodním politologickým ústavem Masarykovy univerzity v Brně a týdeníkem Ekonom se uskutečnilo v pražského hotelu Marriott. IVD je otevřeným prostorem pro nezávislou, odbornou a nepolitickou diskusi, která dosud v Česku chyběla.  

21. 4. 2010

Pátý ročník podnikatelských soutěží zahájen 21.4.2010 na Václavském náměstí

Pátý ročník podnikatelských soutěží o Ceny Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2010 a Zlaté stránky.cz Živnostník roku 2010 byl dnes vyhlášen na Václavském náměstí. Happening se uskutečnil za účasti partnerů souteží a médií. Pořadatelem soutěží je komunikační agentura Bison & Rose. Krom hlavních soutěží byla také vyhlášena doprovodná kategorie Vodafone Byznys rebel 2010 a setkání bylo navíc spojeno s vyhlášením ankety Absurdita roku.  

30. 3. 2010

Třetí ročník průzkumu o cenu týdeníku Ekonom Město pro byznys 2010

Srovnávacího výzkumu Město pro byznys, jehož data a analýzy se staly vloni podkladem pro závěrečnou zprávu Národní ekonomické rady vlády (NERV), byl odstartován 30. března 2010 v Divadle Hybernia. Průzkum Město pro byznys už třetím rokem sleduje 205 obcí s rozšířenou působností a dvaadvacet pražských obvodů. Hodnotí se padesát kritérií zařazených do šesti oblastí. V testu elektronické komunikace prokázala nejlepší výsledky radnice v Českém Brodě, na druhém místě se umístila radnice v Moravské Třebové a na třetím místě radnice v Trhových Svinech.  

15. 2. 2010

Letište Praha diskutovalo se svými sousedy

Zástupci Letiště Praha od 1. do 15. února 2010 pravidelně vyráželi mezi obyvatele obcí a městských částí ve svém nejbližším okolí. Svým sousedům odpovídali na dotazy týkající se dalšího rozvoje letiště Praha/Ruzyně a především stavby nové přistávací dráhy. Informační kampaň proběhla v celkem 11 místech v sousedství letiště. Návštěvníci si mohli prohlédnout film o nové dráze a několik informačních panelů.